Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
0
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Alt Giyim

Alt Giyim

Gerçekten şık ve bedeninize uygun modeli seçtiğinizde pantolon, etek gibi alt giyim ürünleri, kombini domine edecek, diğer kombin kararlarını birinci dereceden etkileyecektir.

Miraggio koleksiyonlarında Büyük Beden Pantolon Tayt, kot pantolon, etek, kapri ve şort çeşitleri yer alıyor. Ürün çeşitliliği, farklı beğenilere hitap edecek zenginliktedir. Geniş renk ve desen yelpazesi içinden kişisel beğenilerinize, stilinize ve kombine uygun olanları kolayca bulabilirsiniz.

Büyük Beden Alışverişi

İçinde yer aldığı kombinin majör bileşeni olan pantolon, seçim aşamasında büyük titizlik gerektiriyor. Her şeyden önce, yansıtmak istediğiniz tarzı güçlü şekilde ifade edebilecek, ayrıca şıklıkta geride kalmayan tasarımların peşine düşmelisiniz.

Bununla birlikte estetik, değerlendirilecek tek konu değil. Büyük Beden Pantolon Alırken beden tipine uygunluk kriteri de azami ölçüde dikkat istiyor. Vücudunuzun hangi tipte olduğunu ve bu formun ne tür kesimleri gerektirdiğini bilmelisiniz. Büyük beden için –özellikle de bel bölgesindeki fazlalıklar saklamada- yüksek bel kesimi idealdir. Dar kesimli modeller tercih edecekseniz, likra gibi konforlu giyim deneyimi sunan kumaşlardan üretilmiş modellere öncelik verebilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...